פיתוח ארגוני
פיתוח ארגוני פיתוח ארגוני פיתוח ארגוני פיתוח ארגוני פיתוח ארגוני
חדשנות עסקית המעניקה למסר הארגוני חיים ומשמעות
לשימוש במגוון יישומים:
ניהול עסקי - חדשנות, מיתוג, שירות, קשרי לקוחות
מיומנויות ניהוליות - יצירתיות בניהול צוות, תהליכי קבלת החלטות ופיתוח מנהיגות
מיומנויות אישיות - השראה ממקורות רגשיים לתקשורת בינאישית


עובדים החיים את המותג, מפיצים הלאה את התלהבותם ללקוחות.
אנו ב ARTISH פיתחנו מתודולוגית למידה והטמעה רגשית וחווייתית, המשלבת אמנות עכשווית בצריבת תכנים לאורך זמן, בתהליך קצר ועוקף והתנגדויות.
שילוב האמנות בתהליכי הטמעה ארגוניים יוצר ערך מוסף לארגון על ידי חוויות טוטאליות ומקיפות, המערבות את כל החושים, משלבות בין חוויה וגיוס רגשי, לבין המשגה, למידה והכוונה לפעולה. חוויות אלה מיישרות את הארגון סביב "המותג הפנימי" וסביב חוויית לקוח רצויה.
בשיתוף עם חברת BRANDIN , יישמנו בשנים האחרונות מספר רב של מהלכי השקה והטמעה במגוון רחב של ארגונים מובילים, באמצעות פרויקטים חדשנים, המבטאים חיבור לעסקים ולליבת העשייה הארגונית, בהם פיתחנו כלים יצירתיים שעיצבו תרבות ארגונית ותקשורת פנים ארגונית.
ARTISH Virtual Studio
במקביל לשפה האמנותית, אין ספק כי העולם האינטרנטי הולך ותופס מקום חיוני המאפשר תקשורת אחרת, פורצת גבולות וחוצה יבשות. בהשראת עקרונות המדיה החברתית, AVS משתמש באינטרנט כפלטפורמה ליצירת קהילת משתמשים נלהבת, מעורבת ואוהדת היוצרת עבור עצמה את מסריה.
AVS מוסיף ממד נוסף לדיאלוג הארגוני – רגשי אך עם זאת רציונאלי; אינטואיטיבי ובה בעת קוגניטיבי; וחשוב מכל – באופן חברתי ואינטראקטיבי, המעמיק את אפשרויות ואיכויות השיח בארגון.